Co brać pod uwagę kupując rejestrator samochodowy?

Kamerki samochodowe można obecnie spotkać w coraz większej liczbie jeżdżących po drogach samochodów. Zapewniają one bezpieczeństwo prawne i finansowe w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń drogowych. Czym jednak kierować się przy zakupie takiej kamerki, aby był to zakup całkowicie opłacalny?

Cechy dobrej kamerki samochodowej?

Rejestratory samochodowe https://manta.com.pl/product-category/zestawy-samochodowe/kamery-i-rejestratory/ służą do sporządzania nagrań w trakcie jazdy autem. Z tego powodu jak łatwo jest wywnioskować, kluczowe jest dobranie takiego rejestratora samochodowego, który będzie wykonywał możliwie najlepsze nagrania. Osiągnąć to można poprzez wybór modelu:

– posiadającego możliwie najwyższą rozdzielczość nagrań oraz ilość nagrywanych klatek na sekundę

– posiadającego specjalne tryby nagrań, umożliwiające np. nagrywanie w lepszej jakości w nocy lub trakcie opadów deszczu.

Oprócz tych bardzo ważnych cech rejestrator samochodowy powinien charakteryzować się również możliwością obsługi jak największych kart pamięci oraz mieć zamontowany dobrej jakości akumulator, aby zbyt szybko nie tracił energii, co oczywiście wiąże się z zaprzestaniem jego działania.
Pewnym rozwiązaniem jest możliwość ładowania z instalacji samochodowej, co również jest bardzo wskazanym dodatkiem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii technologia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.